درحال بارگذاری...

درخت آلو

دسته بندی: بلاگ پروازیاران سیرنگ

درخت آلو


درخت آلو

این مطلب توسط پروازیاران سیرنگ منتشر شده است


معرفی جهت کاشت درخت آلو:

 

طعم لواشک‌ های ترش و خوشمزه آلو، مربای آلو، گوجه سبز نمک زده در اواسط بهار… داستان تمامی این محصولات خوشمزه و پرطرفدار از کاشت نهال آلو، شروع می‌شود. کاشت درخت آلو، نکات خاصی دارد که بهتر است با آن‌ها آشنایی پیدا کنیم. توجه داشته باشید که میوه درخت آلو، در ابتدا که اندکی خام است، به صورت گوجه سبز برداشت می‌شود و سپس تبدیل به آلو می‌گردد.

آلو یکی از میوه‌ های محبوب در سراسر دنیا است که بسیار مقاوم بوده و تقریبا در هر شرایط آب و هوایی رشد می‌کند. البته توجه داشته باشید که درخت و نهال‌های آلو انواع متعددی که دارد که هر یک در شرایط متناسب با خود رشد می‌کند.

هر زمان از سال که بتوانید رطوبت مورد نیاز درخت آلو را تامین کنید، بهترین زمان برای کاشت نهال های آلو است؛ زیرا ریشه درصورت وجود آب به خوبی رشد می‌کند. به صورت کلی توصیه می‌شود کاشت نهال آلو، در اوایل زمستان که خاک به صورت طبیعی مرطوب است و ریشه ی گیاه هم در خواب است و متوجه ی آسیب نمی شود، انجام شود تا نتایج آن در اوایل تابستان قابل مشاهده باشد.

 

 

 


کاربر سیرنگ، تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۲/۱۸


آلو پهپاد پهباد سیرنگ‌ کشاورز کشاورزی خلبان محصولات کشاورزی

این مطالب را هم بخوانید!

محصولات کشاورزی کشت پاییزه جنو...

بعد از اینکه با شرایط کشت پاییزه استان‌های جنوبی و زمان‌بندی آن آشنا شدید، لازم است که بدانید برای کشت پاییزه جنوب چه محصولاتی را می‌توانید درزمین و باغ خودتان به کارید.

ادامه مطلب »

ذرات ریز برگ

تحقیقات دربارهٔ ذرات ریز در برگ‌ها به عنوان یکی از زمینه‌های مهم در علم گیاه‌شناسی و بیوشیمی مورد توجه قرار گرفته است. این ذرات می‌توانند شامل کلروفیل، پیگمنت‌ها، مواد مغذی، اسیدها، و مواد دیگر باشند که نقش مهمی در فرایندهای متابولیک و فتوسنتز دارند. تحقیقات در این زمینه شامل بررسی ساختار، عملکرد، ت...

ادامه مطلب »

پهپادهای کشاورزی

پهپادهای سم پاش و جامد پاش به عنوان یکی از نوآوری‌های مهم در زمینه کشاورزی و سم‌پاشی شناخته می‌شوند. این دستگاه‌ها توانایی پاشش سموم کشاورزی به صورت متناسب و دقیق بر روی مزارع و محصولات کشاورزی را دارند. در ادامه، به برخی از ویژگی‌ها و کاربردهای این نوع پهپادها اشاره می‌شود: 1)دقت بالا 2)اقتصادی آ...

ادامه مطلب »

در سراسر ایران با کاربران حرفه‌ای

عملیات کارشناسان سیرنگ

استان مازندران
استان گلستان
استان آذربایجان

+98 21 4417 9162

مدیر فروش داخلی 107

+98 21 4417 9168

کارشناس فروش 1 - داخلی 101

+98 21 4417 9112

کارشناس فروش 2 - داخلی 102

+98 21 4417 9218

کارشناس فروش 3 - داخلی 103

+98 21 4417 9234

مدیر ترویج - داخلی 108

+98 21 4417 9228

خدمات پس از فروش - داخلی 116