درحال بارگذاری...

عنوان: انواع پهپادها: زیرمجموعه‌ها و کاربردها

دسته بندی: پهپاد

پهپادهای چند دوربینی


عنوان: انواع پهپادها: زیرمجموعه‌ها و کاربردها

آیا می‌دانستید از پهپاد برای سمپاشی، محلول پاشی، کود پاشی میتوان استفاده کرد؟ می‌دانستید با استفاده از سمپاشی با پهپاد میتوانید برادشت محصول رو صد درصد داشته باشید؟ نتیجه‌گیری با پیشرفت تکنولوژی، انواع پهپادها به نحوی توسعه یافته‌اند که از هرکدام با توجه به نیازها و موقعیت‌های مختلف می‌توان بهره‌مند شد. استفاده هوشمندانه از این تنوع، نه تنها در حوزه نظامی بلکه در زمینه‌های مختلفی از جمله امنیت، انسانیت، و محیط زیست نیز می‌تواند بهبود و پیشرفت را به ارمغان آورد.


پهپادها به عنوان وسیله‌های بدون سرنشین با تنوع بسیار، در انواع و اقسام مختلف در دسترس هستند. این تنوع، از پهپادهای کوچک و تا پهپادهای بزرگ با قابلیت‌ها و کاربردهای متنوع امکان‌پذیر شده است.

 

1. پهپادهای چند دوربینی

این نوع پهپادها با دارا بودن چند دوربین و سنسور، قابلیت نظارت و جمع‌آوری اطلاعات چندزاویه را دارند. این تکنولوژی به ویژه در عملیات اطلاعاتی و نظامی برای تحلیل محیط و شناسایی اهداف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

2. پهپادهای حمل و نقل

این دسته از پهپادها ظرفیت حمل بار مختلف را دارا هستند و به عنوان وسیله حمل و نقل برای انتقال مواد یا تجهیزات به مناطق دورافتاده استفاده می‌شوند. این نوع پهپادها در عملیات نظامی و همچنین در مأموریت‌های انسانی کمک کننده هستند.

 

3. پهپادهای حمله‌ای

پهپادهای حمله‌ای با قابلیت حمل انواع مختلف سلاح‌ها مانند موشک‌ها یا بمب‌ها، در عملیات‌های نظامی جهت انجام حملات دقیق به کار می‌روند. این پهپادها توانایی حفظ تعادل بین دقت و ضررهای جانبی را دارند.

 

4. پهپادهای پهنه‌بندی

این نوع پهپادها برای پوشش و نظارت بر مساحت وسیعی از زمین به کار می‌روند. با استفاده از پهپادهای پهنه‌بندی، امکان نظارت بهتر بر مناطق گسترده و تشخیص وقایع مهم از راه دور فراهم می‌شود.


طیبه نصیری، تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۹/۰۷


پهپاد کشاورزی پهباد کشاورزی پهپاد پهباد پهپاد سمپاش پهباد سمپاش کشاورزی هوشمند پرواز یاران سیرنگ‌ پهپاد سیرنگ پهباد سیرنگ‌

این مطالب را هم بخوانید!

شناخت آسیب های کشاورزی

این مطلب توسط پروازیاران سیرنگ منتشر شده است

ادامه مطلب »

مبارزه با زنگ سیر

این مطلب توسط پروازیاران سیرنگ منتشر شده است

ادامه مطلب »

نمونه برداری از گیاه برای تعیی...

نمونه برداری از گیاه برای تعیین کمبودهای غذایی گیاهان

ادامه مطلب »

در سراسر ایران با کاربران حرفه‌ای

عملیات کارشناسان سیرنگ

استان مازندران
استان گلستان
استان آذربایجان

+98 21 4417 9162

مدیر فروش داخلی 107

+98 21 4417 9168

کارشناس فروش 1 - داخلی 101

+98 21 4417 9112

کارشناس فروش 2 - داخلی 102

+98 21 4417 9218

کارشناس فروش 3 - داخلی 103

+98 21 4417 9234

مدیر ترویج - داخلی 108

+98 21 4417 9228

خدمات پس از فروش - داخلی 116